نحوه انتخاب تابلو در دکوراسیون

برای استفاده از خدمات طراحی دکوراسیون داخلی آرکیدلایت کلیک کنید

یکی از المان‌های بسیار مهم و جذاب در دکوراسیون خانه و شرکت، تابلو است. تابلوهایی که در خانه‌ها و شرکت‌ها روی دیوار نصب می‌شوند، جذابیت و معنای خاصی به دکوراسیون می‌دهند و برای همین در نحوه انتخاب تابلو در دکوراسیون منزل و شرکت باید دقت زیادی به خرج داد.

نحوه انتخاب تابلو در دکوراسیون توسط شرکت‌های مشاوره زیادی انجام می‌شود، اما یکی از بهترین آن‌ها تیم نازنین حسینی است که در این کار تجربه زیادی دارد. برای همین بهتر است پیش از هر اقدامی با این تیم یک مشورت کامل انجام دهید و کارها را به این تیم بسپارید.

نحوه انتخاب تابلو در دکوراسیون

نحوه انتخاب تابلو در دکوراسیون خانه

دیوارکوب‌ها وسایل تزئینی بسیار جذابی هستند که اکثر افراد باسلیقه آن‌ها را برای زیباسازی دکوراسیون منزل خود انتخاب می‌کنند. نحوه انتخاب تابلو در دکوراسیون به عوامل زیادی بستگی دارد که باید آن‌ها را پیش از هر اقدامی به‌خوبی شناخت و مدنظر قرار داد. در ادامه مطلب ابتدا نکاتی که برای انتخاب تابلو در دکوراسیون منزل اهمیت دارند را توضیح می‌دهیم و سپس نکاتی که برای نحوه انتخاب تابلو در دکوراسیون شرکت باید به آن‌ها توجه داشته باشید را بررسی می‌کنیم. شما می‌توانید برای طراحی دکوراسیون داخلی با آرکیدلایت با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت کلیک کنید.

مراحل انتخاب تابلو در دکوراسیون خانه

برای انتخاب تابلو در دکوراسیون خانه در اولین قدم لازم است که از تیم نازنین حسینی بخواهید تا از پروژه شما دیدن کند و یک طرح متناسب به شما پیشنهاد دهند. این کار با شبیه‌سازی و بررسی محیط منزل شما انجام می‌شود. طرح نهایی که به دست آمد شما از آن بازدید کنید و بعد از این که آن را تایید کردید، مرحله اجرای تابلو روی دیوار آغاز می‌شود. در این مرحله متخصصان تیم نغمه حسینی وارد کار شده و صفر تا صد نصب و اجرای تابلو را بر عهده می‌گیرند.

مراحل انتخاب تابلو در دکوراسیون خانه
مراحل انتخاب تابلو در دکوراسیون خانه

نکات مهم در انتخاب تابلو در دکوراسیون خانه

برای انتخاب تابلو متناسب با طراحی داخلی خانه لازم است که چند نکته مهم را مدنظر داشته باشید. این نکات باعث می‌شود که هم رنگ تابلو، هم ابعاد آن و هم تمی که دارد با طراحی داخلی خانه شما متناسب بوده و از انتخاب خود حس رضایت داشته باشید.

به سایز تابلو دقت کنید

اولین نکته‌ای که هنگام انتخاب تابلو در دکوراسیون خانه باید به آن توجه داشته باشید، سایز تابلو است. متناسب با دیوار منزل‌تان، سایز تابلو می‌تواند از بسیار بزرگ با ابعاد بیش از 1 متر، بزرگ با ابعاد بین 80 سانتی‌متر تا 1 متر، متوسط با ابعاد 60 تا 80 سانتی‌متر و کوچک با ابعاد بین 45 تا 60 سانتی‌متر متغیر باشد.

استایل تابلو بسیار مهم است

یکی دیگر از فاکتورهای بسیار مهم در انتخاب تابلو در دکوراسیون منزل توجه به استایل آن است. استایل تابلو باید با طراحی داخلی خانه شما تناسب داشته باشید. اگر قرار است تابلو شما روی دیواری که جلوی آن مبلمان قرار دارد نصب شود باید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ و استایل تابلو با مبلمانی که خریداری کرده‌اید همخوانی داشته باشید.

رنگ تابلو

نکته دیگری که باید مدنظر داشته باشید، رنگ تابلو است. اگر تم کلی طراحی داخلی منزل شما مشکی باشد اما تابلویی که انتخاب کرده‌اید رنگی جیغ داشته باشد، توی ذوق می‌زند. همچنین بسته به سلیقه و روجیه خود تابلویی انتخاب کنید که با دیدن آن لذت ببرید.

تابلویی تکمیل کننده انتخاب کنید

در نهایت به این موضوع توجه داشته باشید که تابلوی انتخاب شده توسط شما باید تکمیل کننده دکوراسیون منزل شما باشد نه المانی اضافی بر دکوراسیون. منظورمان این است که سعی کنید با اضافه کردن تابلو فضای داخلی منزل را شلوع نکنید و آن را درست در جایی نصب کنید که مطمئن هستید دکوراسیون داخلی منزل شما تکمیل می‌شود.

نحوه انتخاب تابلو در دکوراسیون شرکت

نحوه انتخاب تابلو در دکوراسیون شرکت نیز درست مانند نحوه انتخاب تابلو برای منزل است با این تفاوت که باید نوع شرکتی که قصد دارید برای آن تابلو انتخاب کنید را هم در سلیقه و انتخاب خود دخالت دهید. دیوار شرکت‌ها جای مناسبی است برای تبلیغات در جهت محصولات یا خدماتی که شرکت ارائه می‌دهد برای همین در انتخاب تابلو برای دیوار شرکت‌ها باید به این موضوع هم توجه داشته باشید که تابلوی انتخابی شما اگر نقش تبلیغاتی داشته باشد مشکلی که ندارد هیچ بلکه بسیار جذاب هم هست.

مراحل انتخاب تابلو در دکوراسیون شرکت

برای انتخاب تابلو برای دکوراسیون شرکت نیز لازم است ابتدا از مهندسین و طراحان تیم نغمه حسینی بخواهید تا سر پروژه حاضر شده و متناسب با نوع شرکت و سلیقه‌ای که دارید، یک تابلو مناسب برای شما در نظر بگیرند. این کار به‌صورت شبیه‌سازی انجام می‌شود و اگر شما تابلوی انتخاب شده را تایید کنید، تیم اجرایی دست به کار شده و کارهای نصب تابلو را برای شما انجام می‌دهند.

نحوه انتخاب تابلو در دکوراسیون شرکت
نحوه انتخاب تابلو در دکوراسیون شرکت

نکات مهم در انتخاب تابلو در دکوراسیون شرکت

در انتخاب تابلو برای دکوراسیون شرکت نیز نکات مهمی وجود دارد که باید حتما رعایت کنید. این نکات نیز مانند انتخاب تابلو برای دکوراسیون منزل شامل چند فاکتور هستند که باید مدنظر داشته باشید. فاکتورهایی که اگر رعایت کنید ضامن تناسب تابلوی انتخابی با تم کلی و طراحی داخلی شرکت خواهند بود.

در انتخاب سایز دقت کنید

برای انتخاب سایز تابلو برای دکوراسیون منزل توضیح دادیم که سایز چقدر مهم است و باید به آن توجه داشت. چند مورد مهم شامل موارد زیر هستند:

  • رعایت تناسب سایز تابلو با میز و صندلی که زیر آن قرار دارند.
  • تناسب محتوای تابلو انتخابی با ساختار و خدمات شرکت.
  • نباید تابلو را خیلی بالا نصب کنید و همچنین خیلی نزدیک به زمین نیز آن را نصب نکنید.
  • سعی کنید تابلو در وسط دیواری که قرار است روی آن قرار گیرد نصب شود.

محتوای داخل تابلو با هدف شرکت تناسب داشته باشد

اگر مثلا شرکت شما یک شرکت تکنولوژیک است اما تابلویی که انتخاب کرده‌اید شامل محتوای هنری در نقد تکنولوژی باشد، آن‌گاه به‌صورت غیر مستقیم اعتبار کار خود را زیر سوال برده‌اید. برای همین حتما به محتوای تابلویی که انتخاب می‌کنید توجه داشته باشید تا با کاری که در شرکت شما انجام می‌شود تناسب داشته باشد.

رنگ تابلو با اهداف شرکت تناسب داشته باشد

اگر دقت کرده باشید هر برند و شرکت معروفی با رنگ مشخص شناخته می‌شود. مثلا دیجیکالا با رنگ قرمز شناخته شده یا اسنپ با رنگ سبز. برای همین تابلویی که انتخاب می‌کنید باید حتما با هدف و برندی که شرکت شما دارد تناسب داشته باشد و در جهت آن انتخاب شود.

نکات مهم در انتخاب تابلو در دکوراسیون شرکت
نکات مهم در انتخاب تابلو در دکوراسیون شرکت

حرف آخر

در این مقاله اصول کلی نحوه انتخاب تابلو در دکوراسیون خانه و شرکت را توضیح دادیم. این که در این انتخاب باید چه نکاتی را مدنظر داشته باشید را کامل بررسی کردیم. برای این که به‌صورت عملی این کار را انجام دهید بهترین راه این است که از تیم نغمه حسینی بخواهید تا کار راهنمایی و نصب تابلو در دکوراسیون منزل و شرکت شما را برعهده گیرد. البته افرادی برای تابلو اقدام به واردات از چین می کنند که این کار توصیه نمی شود به دلیل اینکه این محصول در ایران با قیمت پایین تری تولید و به فروش می رسد. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

خدمات طراحی دکوراسیون آرکیدلایت

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up